Domov / Novice / Potopisno predavanje: SEVERNA KOREJA

Potopisno predavanje: SEVERNA KOREJA

»Odločitev je padla – grem v Severno Korejo.«

KJE? – prostori Mladinskega centra Jesenice (Ulica Viktorja Kejžarja 22, Jesenice)
KDAJ? – petek, 1.12.2017 ob 19.00

Potovanje, ki je gotovo nekaj posebnega, drugačnega, vas ne bo pustilo ravnodušne. Velike vojaške parade, urejenost Pyongyanga in okolice, so nekatere iztočnice potopisnega predavanja. Pustite se presenetiti, kaj nam ima za povedati IZIDOR FURJAN, dolgoletni popotnik, s svojo turistično agencijo IZIMANIJA, ki je Severno Korejo izkusil na svoj način.

Vabljeni, vstopnine ni!
Mladinski center Jesenice in Klub jeseniških študentov

Poglej tudi

BusyBee rokovnik na KJŠ!

Za naše člane in članice smo pripravili prav posebno decembersko poslastico. Pri nas bo od …